درباره ما

همای سعادت

درباره

موسسه فرهنگی هنری
همــــای سعــــادت

موسسه فرهنگی همای سعادت با مجوز رسمی وزارت ارشاد به شماره ثبت ۱۴۲۷۱ از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را آغاز نموده است و در زمینه ی آموزش- تولید و اجرای بخشهای مختلف هنری فعالیت می نماید. در زمینه آموزش، موسسه همای سعادت دررشته های بازیگری تئاتر وسینما-کارگردانی- فیلمنامه نویسی- چهره پردازی(گریم) –گویندگی و فن بیان- بازیگری کودک و نوجوان در بخش سینمایی ، همچنین کلیه ی ساز های موسیقی و آواز سنتی ، پاپ وکلاسیک را در بخش موسیقی فعالیت می نماید. در زمینه ی تولید و اجرا ، این موسسه افتخار دارد از سال۱۳۸۴به بعد چندین کنسرت موسیقی و اجراهای مختلف نمایشی، با همکاری اساتید و هنرجویان فعال موسسه در جشنواره های رسمی کشور برگزار نماید. ضمن اینکه تولید و ساخت بیش از دهها فیلم کوتاه- ۲فیلم نیمه بلند ، ۲ مجموعه مستند و ۱ فیلم بلند داستانی از فعالیت های بخش سینمایی این موسسه می باشد. که همه آنها با همکاری اساتید و هنرجویان فعال موسسه انجام پذیرفته است. از فعالیتهای فوق برنامه ی موسسه همای سعادت می توان به برگزاری کنسرتهای آموزشی و حرفه ای همچنین برگزاری جشنواره های داخلی فیلم کوتاه ، نمایش و موسیقی هر ۶ ماه یکبار اشاره کرد. لازم به ذکر اینکه موسسه همای سعادت از ابتدای سال ۱۳۹۴ مجهز به تماشاخانه ای با ظرفیت ۷۰ نفر تماشاگر با امکانات حرفه ای جهت اجرای نمایش ، کنسرت موسیقی و جلسات نقد و تحلیل فیلم های تاریخ سینما پذیرای هنرمندان و هنردوستان می باشد.

کارگاه های
آموزشی

تولیدات
تئاتر و فیلم

رزرو
پلاتو

نظرات

هنرجویان موسسه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

الکس رگلمن
Co-founder, Colabrio

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

رامر جورج
Co-founder, Colabrio

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

رضا مهرایی
Co-founder, Colabrio
پروژه
انجام شده
هنرجوی
فارغ التحصیل

درباره

مدیر عامل

سعید دولتی متولد ۱۳۵۳ تهران می باشد. تحصیلات ابتدایی و راهنمایی را درمیدان خراسان خیابان خیام واقع در منطقه ۱۵ تهران به اتمام می رساند و دبیرستان را بدلیل نقل مکان خانواده به منطقه جنت آباد در دبیرستان ۲۲بهمن در رشته اقتصاد دیپلم می گیرد. در سال ۱۳۷۳ وارد دانشکده هنر و معماری تهران شده و در رشته بازیگری و کارگردانی فارغ التحصیل می شود. وی در سالهای دبیرستان فعالیت تئاتری خود را آغاز نموده و از سال ۱۳۷۱ تا بحال به صورت حرفه ای در رشته بازیگری و کارگردانی تئاتر ، تلویزیون و سینما فعالیت می نماید. وی از سالها قبل از شروع فعالیت موسسه همای سعادت یعنی از سالهای ۷۸-۷۹ تا کنون تجربه تدریس و آموزش بازیگری در موسسات هنری را دارد و در حال حاضر بجز مدیریت موسسه همای سعادت ، یکی از مدرسین بخش سینمایی نیز می باشد.

فعالیتهای هنری :

بازیگری یا کارگردانی بیش از ۲۵ تئاتر دانشجویی و حرفه ای از جمله : سا لو – آرسنال – پرپرک- سرود بال سروش- شمس – مجلس سیاوش خوانی – جمالی کمالی- صبح طلوع می کند- آسیدکاظم- بوقلمون صفتان – در مترو اتفاق افتاد- رختشورها- شاید نجات یابیم – ماه در سجده گاه- انبوهی از هیچکس – خسوف – سکوت سرخ – دلپیچه – خوب بد زشت – آسمان برای تو می بارد – زنها همیشه منتظرند و…..

سریالها و مجموعه های تلویزیونی :

باجوانان – جدال با سرنوشت – رد پای دوست – شهرمن گمشده – سکانداران ۱۴۰۰- ریشه در دشت خون- کتابفروشی هدهد – یونس – زمانی برای درنگ –نوجوان ایرانی- خشاب خالی – تنگنا- هوش سیاه ۱ و ۲ – لارستان ساعت ۶:۳۰ بامداد – زخم- حورا – چرخ فلک و…..

فیلمهای سینمایی :

قتل آنلاین – اسب حیوان نجیبی است- پسرهای ترشیده و… می باشد.

اعضاء

هیئت مدیره

4228_CLHER
سعید دولتی رئیس هیئت مدیره و مدیر بخش سینمایی
42286
علی اصغر عربشاهی عضو هیئت مدیره و مدیر بخش موسیقی
42289
داریوش مختاری عضو هیئت مدیره و مشاور مدیر عامل
42287
حمیدرضا بلورچی عضو هیئت مدیره و مدیر مالی

برندها و مشتریان

همای سعادت

ثبت نام در

دوره های آموزشی موسسه .