درباره ما

همای سعادت
همای سعادت

درباره

موسسه فرهنگی هنری
همــــای سعــــادت

موسسه فرهنگی همای سعادت با مجوز رسمی وزارت ارشاد به شماره ثبت 14271 از سال 1381 فعالیت خود را آغاز نموده است و در زمینه ی آموزش- تولید و اجرای بخشهای مختلف هنری فعالیت می نماید. در بخش آموزش، موسسه همای سعادت دررشته های بازیگری تئاتر وسینما- فیلمسازی- کارگردانی- فیلمنامه نویسی- چهره پردازی(گریم) – تدوین فیلم – عکاسی – گویندگی و فن بیان- بازیگری کودک و نوجوان و دیگر رشته های مرتبط با سینما و تئاتر با ارائه گواهینامه رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت مینماید. در زمینه ی تولید و اجرا ، این موسسه افتخار دارد از سال1384به بعد چندین کنسرت موسیقی و اجراهای مختلف نمایشی، با همکاری اساتید و هنرجویان فعال موسسه در جشنواره های رسمی کشور برگزار نماید. ضمن اینکه تولید و ساخت بیش از دهها فیلم کوتاه- 2فیلم نیمه بلند ، 2 مجموعه مستند و 3 فیلم بلند سینمایی و تلویزیونی از فعالیت های بخش سینمایی این موسسه می باشد. که در همه پروژه های تولیدی مجموعه از فارغ التحصیلان فعال موسسه استفاده شده است. ضمناً می توان به تولید بیش از 15 تئاتر حرفه ای به همراهی فارغ التحصیلان فعال موسسه و برگزاری کنسرتهای آموزشی و حرفه ای و همچنین برگزاری چندین جشنواره داخلی فیلم کوتاه ، نمایش و موسیقی اشاره نمود. در سال 1399 با تغییر مکان موسسه همای سعادت از غرب تهران به میدان ولیعصر، در کنار کلیه فعالیتهای اشاره شده ، اجاره پلاتو های مجهز 25 الی 65 متری برای تمرین گروههای مختلف دانشجویی و حرفه ای تئاتری و موسیقی را در دستور کار خود دارد.

کارگاه های
آموزشی

تولیدات
فیلم و تئاتر

رویدادهای
همای سعادت

اعضاء

هیئت مدیره

همای سعادت
سعید دولتی مدیر عامل

مدیر بخش سینمایی

همای سعادت
داریوش مختاری عضو هیئت مدیره

مشاور مدیر عامل

abparvar
مسعود آب پرور عضو هیئت مدیره

مشاور آموزشی و بخش سینمایی

همای سعادت
حامد نصر آبادیان عضو هیئت مدیره

مدیر آموزش

همای سعادت

فعالیتهای هنری :

بازیگری ، کارگردانی و تهیه کنندگی بیش از 35 تئاتر دانشجویی و حرفه ای از جمله: سالو – آرسنال – پرپرک-محاکمه ژاندارک- سرود بال سروش- شمس – مجلس سیاوش خوانی – جمالی کمالی- صبح طلوع می کند- آسیدکاظم- بوقلمون صفتان – در مترو اتفاق افتاد- رختشورها- شاید نجات یابیم – ماه در سجده گاه- انبوهی از هیچکس – خسوف – سکوت سرخ – دلپیچه – خوب بد زشت – آسمان برای تو می بارد – زنها همیشه منتظرند و….

بازیگری در سریالها و مجموعه های تلویزیونی :

باجوانان – جدال با سرنوشت – رد پای دوست – شهرمن گمشده – سکانداران 1400- ریشه در دشت خون- کتابفروشی هدهد – یونس – زمانی برای درنگ –نوجوان ایرانی- خشاب خالی – تنگنا- هوش سیاه 1 و 2 – لارستان ساعت 6:30 بامداد – زخم- حورا – چرخ فلک- خوش و بش – با هم باشیم – بوی باران- یاور

بازیگری در فیلمهای سینمایی :

قتل آنلاین – اسب حیوان نجیبی است- دلتنگیهای عاشقانه- پسرهای ترشیده – آدم نمیشوند

مجری طرح یا مشاور کارگردان فیلم ها و مجموعه های :

پسر های ترسیده- آدم نمیشوند- یاور- شهرمن گمشده – نوجوان ایرانی- خوش و بش و…

نظرات

امید صمدی
هنرجو

مجتبی جوادی
هنرجو

محسن کمالی
هنرجو
پیش ثبت نام کارگاه های آموزشی

میدان ولیعصر. بلوار کشاورز. خیابان کبکانیان. نبش خیابان مرتضی زاده. پلاک ۱۲. طبقه دوم

تلفن : 88395224 | 88395625 | 88972800