سعید دولتی

مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری همای سعادت

سخنی با شما دوستان 

بسیار خوشحالم که بیش از نیمی از عمرم رو به فراگیری ، کسب تجربه و فعالیت حرفه ای در سینما ،تئاتر و تلویزیون در جایگاه های مختلف ازجمله بازیگری، کارگردانی و مدرس بازیگری سپری نمودم و خداوند رو شاکرم که از سال ۱۳۸۱ با تاسیس موسسه همای سعادت و همکاری جمعی از بهترین استادان عرصه هنر، این افتخار رو داشتم که بستری را فراهم نمایم که بسیاری از دختران و پسران سرزمینم با آموزش صحیح و استاندارد و ایجاد شرایطی برای کسب تجربه به عرصه های حرفه ای از جمله سینما، تاتر و موسیقی معرفی نمایم.
ضمن اینکه همای سعادت از سال ۱۳۹۴ در کنار آموزش، توانست بیش ۲۰ تئاتر حرفه ای و بیش از ۱۰ فیلم سینمایی، داستانی و کوتاه تولید نماید.

همای سعادت در اقدام جدید خود تصمیم گرفته فعالیت خود را فرامنطقه ای نموده و مجموعه ای شبیه ایران را در کشور اوکراین شهر کی یف تجهیز و راه اندازی نماید که قطعا تعاملات هنری سازنده ای را در عرصه تئاتر، سینما و موسیقی در بخشهای مختلف آموزش، تولید و اجرا بین دو کشور را شامل خواهد شد.
این افتخاری ست برای من و همکارانم. لذا خداوند رو بخاطر همه الطافش شاکرم و از همه بزرگانی که در این سالها در کنارم بودند و هستند تشکر نموده و برای همه عزیزان فارغ التحصیل و استادان و بزرگان عرصه هنر، بهترین روزگاران رو آرزومندم.

 

سال سابقه فعالیت

اجرا تئاتر حرفه ای

تولید فیلم سینمایی بلند و کوتاه

دوره برگزاری جشنواره

همای سعادت در گذر زمان 

دهمین جشنواره موسسه همای سعادت

نهمین جشنواره موسسه همای سعادت

اجرا نمایش در انتظار چراخ

فرم پیش ثبت نام