همای سعادت فیلم

موسسه فرهنگی همای سعادت با مجوز رسمی وزارت ارشاد به شماره ثبت ۱۴۲۷۱ از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را آغاز نموده است و در زمینه ی آموزش- تولید و اجرای بخشهای مختلف هنری فعالیت می نماید.

در زمینه آموزش، موسسه همای سعادت دررشته های بازیگری تئاتر وسینما-کارگردانی- فیلمنامه نویسی- چهره پردازی(گریم)  –گویندگی و فن بیان- بازیگری کودک و نوجوان در بخش سینمایی ، همچنین کلیه ی ساز های موسیقی و آواز سنتی ، پاپ وکلاسیک را در بخش موسیقی فعالیت می نماید.

در زمینه ی تولید و اجرا ، این موسسه افتخار دارد از سال۱۳۸۴به بعد چندین کنسرت موسیقی و اجراهای مختلف نمایشی، با همکاری اساتید و هنرجویان فعال موسسه در جشنواره های رسمی کشور برگزار نماید. ضمن اینکه تولید و ساخت بیش از دهها فیلم کوتاه- ۲فیلم نیمه بلند ، ۲ مجموعه مستند و ۱ فیلم بلند داستانی از فعالیت های بخش سینمایی این موسسه می باشد. که همه آنها با همکاری اساتید و هنرجویان فعال موسسه انجام پذیرفته است.

از فعالیتهای فوق برنامه ی موسسه همای سعادت می توان به برگزاری کنسرتهای آموزشی و حرفه ای همچنین برگزاری جشنواره های داخلی فیلم کوتاه ، نمایش و موسیقی  هر ۶ ماه یکبار اشاره کرد.

لازم به ذکر اینکه موسسه همای سعادت از ابتدای سال ۱۳۹۴ مجهز به تماشاخانه ای با ظرفیت ۷۰ نفر تماشاگر با امکانات حرفه ای جهت اجرای نمایش ، کنسرت موسیقی و جلسات نقد و تحلیل فیلم های تاریخ سینما پذیرای هنرمندان و هنردوستان می باشد.