د. تیر ۲۳ام, ۱۳۹۹

آموزش ،تولید ، اجرا

برگزارکننده دوره های تخصصی سینما ، تئاتر و موسیقی 44353050 / 44361504

آشنایی با مدیرعامل

سعید دولتی

سعید دولتی متولد ۱۳۵۳ تهران می باشد. تحصیلات ابتدایی و راهنمایی را درمیدان خراسان خیابان خیام  واقع در منطقه ۱۵ تهران به اتمام می رساند.و دبیرستان را بدلیل نقل مکان خانواده به منطقه جنت آباد در دبیرستان ۲۲بهمن در رشته  اقتصاد دیپلم می گیرد.

در سال ۱۳۷۳ وارد دانشکده هنر و معماری تهران شده و در رشته بازیگری و کارگردانی فارغ التحصیل می شود. وی در سالهای دبیرستان فعالیت تئاتری خود را آغاز نموده و از سال ۱۳۷۱ تا بحال به صورت حرفه ای در رشته بازیگری و کارگردانی تئاتر ، تلویزیون و سینما فعالیت می نماید.

فعالیتهای هنری سعید دولتی در مقام بازیگر/بازیگردان/کارگردان / مشاور کارگردان/ مجری طرح و تهیه کننده

بیش از ۳۵ تئاتر دانشجویی و حرفه ای از جمله :

سا لو – آرسنال – پرپرک- سرود بال سروش- شمس – مجلس سیاوش خوانی – جمالی کمالی-  صبح طلوع می کند- آسیدکاظم-  بوقلمون صفتان – در مترو اتفاق افتاد- رختشورها- شاید نجات یابیم – ماه در سجده گاه- انبوهی از هیچکس – خسوف – سکوت سرخ – دلپیچه – خوب بد زشت – آسمان برای تو می بارد – زنها همیشه منتظرند- پیچک- کارداجین- چلتیکه- ما همه بابک بقراطیم و…

سریالها و مجموعه های تلویزیونی:

باجوانان –  جدال با سرنوشت – رد پای دوست – شهرمن گمشده – سکانداران ۱۴۰۰- ریشه در دشت خون-  کتابفروشی هدهد – یونس – زمانی برای درنگ –نوجوان ایرانی-  خشاب خالی – تنگنا- هوش سیاه ۱ و ۲ – لارستان ساعت ۶:۳۰ بامداد – زخم- حورا – چرخ فلک- خوش و بش – با هم باشیم – بوی باران- یاور و…

فیلمهای سینمایی:

قتل آنلاین – اسب حیوان نجیبی است- پسرهای ترشیده – آدم نمیشوند و… می باشد.

وی سالها قبل از شروع فعالیت موسسه همای سعادت یعنی از سالهای ۷۸-۷۹ تا کنون تجربه تدریس و آموزش بازیگری در موسسات هنری را دارد و در حال حاضر بجز مدیریت موسسه همای سعادت ، یکی از مدرسین بخش سینمایی نیز  می باشد.