د. تیر ۲۳ام, ۱۳۹۹

آموزش ،تولید ، اجرا

برگزارکننده دوره های تخصصی سینما ، تئاتر و موسیقی 44353050 / 44361504

درباره ما

همای سعادت فیلم
همای سعادت فیلم

درباره موسسه

موسسه فرهنگی همای سعادت با مجوز رسمی وزارت ارشاد به شماره ثبت ۱۴۲۷۱ از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را آغاز نموده است و در زمینه ی آموزش- تولید و اجرای بخشهای مختلف هنری فعالیت می نماید.

در زمینه آموزش، موسسه همای سعادت دررشته های بازیگری تئاتر وسینما-کارگردانی- فیلمنامه نویسی- چهره پردازی(گریم)  –گویندگی و فن بیان- بازیگری کودک و نوجوان در بخش سینمایی ، همچنین کلیه ی ساز های موسیقی و آواز سنتی ، پاپ وکلاسیک را در بخش موسیقی فعالیت می نماید.

در زمینه ی تولید و اجرا ، این موسسه افتخار دارد از سال۱۳۸۴به بعد چندین کنسرت موسیقی و اجراهای مختلف نمایشی، با همکاری اساتید و هنرجویان فعال موسسه در جشنواره های رسمی کشور برگزار نماید. ضمن اینکه تولید و ساخت بیش از دهها فیلم کوتاه- ۲فیلم نیمه بلند ، ۲ مجموعه مستند و ۲ فیلم سینمایی از فعالیت های بخش سینمایی این موسسه تا کنون می باشد. که همه آنها با همکاری اساتید و هنرجویان فعال موسسه انجام پذیرفته است.

از فعالیتهای فوق برنامه ی موسسه همای سعادت می توان به برگزاری کنسرتهای آموزشی و حرفه ای همچنین برگزاری جشنواره های داخلی فیلم کوتاه ، نمایش و موسیقی  هر ۶ ماه یکبار اشاره کرد.

لازم به ذکر اینکه موسسه همای سعادت از ابتدای سال ۱۳۹۴ مجهز به تماشاخانه ای با ظرفیت ۷۰ نفر تماشاگر با امکانات حرفه ای جهت اجرای نمایش ، کنسرت موسیقی و جلسات نقد و تحلیل فیلم های تاریخ سینما پذیرای هنرمندان و هنردوستان می باشد.

آشنایی با اعضاء هیئت مدیره موسسه همای سعادت فیلم:

سعید دولتی(رئیس هیئت مدیره و مدیر بخش سینمایی)

علی اصغر عربشاهی (عضو هیئت مدیره و مدیر بخش موسیقی)

داریوش مختاری (عضو هیئت مدیره و مشاور مدیر عامل)

مهران احمدی (عضو هیئت مدیره و مشاور مدیرعامل)

حمیدرضا بلورچی (عضو هیئت مدیره و مدیر مالی)

درباره مدیر عامل

سعید دولتی متولد ۱۳۵۳ تهران می باشد. تحصیلات ابتدایی و راهنمایی را درمیدان خراسان خیابان خیام  واقع در منطقه ۱۵ تهران به اتمام می رساند.و دبیرستان را بدلیل نقل مکان خانواده به منطقه جنت آباد در دبیرستان ۲۲بهمن در رشته  اقتصاد دیپلم می گیرد.

در سال ۱۳۷۳ وارد دانشکده هنر و معماری تهران شده و در رشته بازیگری و کارگردانی فارغ التحصیل می شود. وی در سالهای دبیرستان فعالیت تئاتری خود را آغاز نموده و از سال ۱۳۷۱ تا بحال به صورت حرفه ای در رشته بازیگری و کارگردانی تئاتر ، تلویزیون و سینما فعالیت می نماید.

فعالیتهای هنری سعید دولتی :

بازیگری یا کارگردانی بیش از ۲۵ تئاتر دانشجویی و حرفه ای از جمله :

سا لو – آرسنال – پرپرک- سرود بال سروش- شمس – مجلس سیاوش خوانی – جمالی کمالی-  صبح طلوع می کند- آسیدکاظم-  بوقلمون صفتان – در مترو اتفاق افتاد- رختشورها- شاید نجات یابیم – ماه در سجده گاه- انبوهی از هیچکس – خسوف – سکوت سرخ و …

سریالها و مجموعه های تلویزیونی:

باجوانان –  جدال با سرنوشت – رد پای دوست – شهرمن گمشده – سکانداران ۱۴۰۰- ریشه در دشت خون-  کتابفروشی هدهد – یونس – زمانی برای درنگ –نوجوان ایرانی-  خشاب خالی – تنگنا- هوش سیاه ۱ و ۲ – لارستان ساعت ۶:۳۰ بامداد – زخم- حورا و….

فیلمهای سینمایی:

سفربه چزابه – قتل آنلاین و اسب حیوان نجیبی است، می باشد.

وی از سالها قبل از شروع فعالیت موسسه همای سعادت یعنی از سالهای ۷۸-۷۹ تا کنون تجربه تدریس و آموزش بازیگری در موسسات هنری را دارد و در حال حاضر بجز مدیریت موسسه همای سعادت ، یکی از مدرسین بخش سینمایی نیز  می باشد.